Yumuşacık bir "Hoş geldin" için; Merhaba Bebek Seti

Yumuşacık bir "Hoş geldin" için; Merhaba Bebek Seti
"B irbirinden güzel ürünleri ile Sleepy Merhaba Bebek Seti, yepyeni bir hayata başlayan annelerin en büyük yardımcısı oluyor.

Sleepy Natural Yenidoğan bebek bezleri içeriğindeki doğal bambu özlü ve organik pamuk lifleri bebeklerin aradığı rahatlığı sunuyor. Saf suyla dokumayla gelen yumuşaklık, doğal bambu özünden gelen emicilik ve organik pamuk liflerinden gelen kuruluk… Alkol ve paraben içermeyen Yeni Sleepy Natural, hipoalerjenik ve hassas ciltlere uyumlu.

60x90 boyutlarıyla, standart ürünlere göre daha geniş olan Sleepy Bebek Bakım Örtüsü ile alt değişimi sırasında hem anneler hem de bebekler rahat ediyor. Boyutu ile ekstra hijyen sağlayan Sleepy Bebek Bakım Örtüsü, sıvı geçirmez arka yüzeyi ile güven veriyor.

Sleepy Natural Yenidoğan Islak Pamuklu Havlu, doğal bambu özlü, organik pamuklu ve saf su ile dokunmuş lifleri ile benzersiz bir hassasiyet ve yumuşaklık sunuyor. İçeriğinde %99,5 oranında saf su ve gıda koruyucusu dışında hiçbir madde bulunmayan, alkol, paraben ve parfüm içermeyen Sleepy Natural Yenidoğan Islak Pamuklu Havlu, koruyucu kapağı ile de uzun süreli ve kaliteli kullanım imkânı sağlıyor.