Üretim

eruslu üretim

Dünyadaki en yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek, fabrikasını modern yatırımlarla dünya standartları düzeyine taşıyan Eruslu Sağlık, yüksek üretim kapasitesi ile sektörünün en önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

Eruslu Sağlık tüketici memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak, onlara dünya standartlarının da üstünde, en yüksek kalitede ürünler sunuyor. Gaziantep’te Kurulu üretim tesislerinde son teknoloji ile üretilen ürünlerimiz, dünya genelinde 100’den fazla ülkeye ihracatı, yaygın yurt içi satış yapılanmasıyla tüketiciyle buluşmaktadır.

eruslu üretim

Uzun vadede hedefini sağlam ve kalıcı markalar yaratmak olarak belirleyen Eruslu Sağlık, üretim felsefesini “güçlü bir sorumluluk duygusu” üzerine oturtmaktadır. Tüm üretimler ileri teknolojili, son sistem makine parkurunu ve yüksek standartlarda çalışan laboratuvarı içinde bulunduran Eruslu Sağlık tesislerinde gerçekleştirilmektedir.

Pazara sunulan ürünlerin kullanıcılarına tam fayda sağlaması adına Eruslu Sağlık bünyesinde her adım, çok büyük hassasiyetle atılmaktadır.

eruslu üretim

Sektörünün profesyonelleri Eruslu Sağlık’ta her aşamada üretimin başındadır. Eruslu Sağlık AR-GE bölümü, dünyadaki gelişmeleri günü gününe izlemekte ve en yüksek faydayı sağlayacak sağlıklı, hijyenik, kaliteli ve güven duyularak iç rahatlığı ile kullanılacak ürünleri kullanıcılarıyla buluşturmak için çalışmaktadır.