Bebek Bakım Ürünleri

eruslu sleepy
20 04 yılında çocuk bezi üretimiyle başlayan Eruslu Sağlık, Sleepy markasını Türkiye ve dünyaya kazandırdı. Eruslu Sağlık, üretiminde yüksek ürün kalitesi kadar tüketiciye inovatif faydalar sunan bebek bezi, bebek bakım örtüsü ve ıslak bebek havlusu çeşitleriyle sektöründe fark yaratıyor.

Saf suyla dokunmuş ilk ve tek bebek bezi markası olan Sleepy Sensitive, hem Türkiye’de hem de Dünya’da benzersiz yumuşaklığıyla kısa sürede milyonlarca annenin tercihi oldu.

eruslu sleepy bebek bezi

Saf su ile dokunmuş yüzeyi ile benzersiz bir yumuşaklık ve sıvıyı hızla emen doğal bambudan elde edilmiş emici lifleri ile de fark edilir bir kuruluk sunan Sleepy Natural Külot Bez, bebeklerin gün boyu rahat hissetmesini sağlıyor.

eruslu sleepy ıslak havlu

Jean deseni ile son derece şık olan Sleepy Jean Külot Bez, yaz aylarında bebeklerin üzerlerine sadece bir gömlek ya da tişört giydirilerek rahat rahat dolaşmalarına imkan sağlıyor.

eruslu sleepy bebek bezi

İçeriğindeki sirke, kekik, limon ve okaliptüs ile doğanın mucizevi etkilerini taşıyan Sleepy Doğa & Organik Pamuklu Temizlik Havlusu ve Cep Mendili, hem bebeklerin hem de el, yüz ve vücut temizliğinde doğallık sunuyor.

eruslu sleepy ıslak havlu

Antibakteriyel Islak Mendil, antimikrobiyel ve antibakteriyel içeriği ile test edilen bakterilerin %99.9’unu yok ediyor ve dezenfektan etkisi ile mükemmel hijyen sunuyor.

eruslu sleepy bebek bezi

Islak havluda en fazla çeşitliliği sunan Eruslu Sağlık, yenidoğan bebeklere özel ıslak pamuklu havlu serisinden her yaşta kullanılabilecek günlük kişisel temizlik ihtiyacına yönelik mis kokulu ürünlere kadar zengin çeşitler üretiyor.

eruslu sleepy ıslak havlu

Sleepy mayo bez ile bebekler tüm yaz rahat edecek, anneler tatilleri huzurlu ve mutlu geçirecek.

eruslu sleepy bebek bakım örtüsü

Standartların üstünde ebatlara ve yüksek emiciliğe sahip Sleepy bebek bakım örtüsü ise küçük sürprizlere karşı annelere ekstra rahatlık sunuyor.

eruslu sleepy bebek bakım örtüsü

Eruslu Sağlık tarafından üretilen markalar yurtdışında birçok ülkede tüketicinin tercihi olmaktadır.


eruslu ihracat ürünleri
ihracat ürünleri incele